SEO paslaugos, SEO optimizavimas, svetainės SEO

SEO paslaugos



SEO paslaugos

Interneto svetainių kūrimas

Seo paslaugos kmkautos.co.uk interneto svetainės optimizavimas

2011.05.17

kmkauto interneto svetainiu optimizavimas Anglija LondonasMūsų sukurtos interneto svetainės www.kmkautos.co.uk  optimizavimas (seo paslaugos)pagal raktinius žodžius www.google.co.uk  (Anglija, Londonas) interneto svetainių paieškoje.

Interneto svetainės www.kmkautos.co.uk pozicijos kilimas paieškoje pateikiamas grafiškai.

Interneto svetainė turi būti randama pirmame puslapyje kai ieškoma esant Londone, naudojantis Angliška Googlo paieška. Dėl Googlo specifikos, ieškant pagal tuos pačius raktinius žodžius kitame planetos kampelyje, rezultatai bus visai kitokie. Todėl seo paslaugos buvo teikiamos atitinkamai keliamiems reikalavimams

keywords/raktinis2011-05-152011-06-202011-07-10
car repairs croydon37116
car airconditioning croydon4942

Seo paslaugos odontologų svetainei

2011.05.10

SEO paslaugos - svetainių seo, interneto svetainių SEO, seo paslaugos tinklapiui, seo paslaugos www.google.lt

Seo paslaugos. Atliekamas internetinio tinklalapio optimizavimas www.google.lt  paieškai Lietuvoje.
Sukurta nauja interneto svetainė,  atliekami svetainės optimizavimo (seo paslaugų) darbai.

Tikslinė svetainės lankytojų grupė Lietuva, Panevėžys
SEO paslaugos tikslas  pagal raktinius žodžius paieškoje www.dentavita.lt svetainę pakelti į TOP 10

Seo paslaugų rezultatai grafike ir lentelėje
Vertikaliai - interneto svetainės padėtis paieškoje pagal raktinius žodžius.
Horizontaliai - datos kada fiksuojamas seo paslaugų rezultatas.

Seo paslaugos odontologijos klinikai 2011.05.102011.06.082011.07.112011.12.022012.01.282012.02.142012.03.30
Odontologijos klinika865432181161
Odontologijos paslaugos107643214951
Dantų balinimas146122744223135
Dantų gydymas155121714622101
Dantų chirurginis gydymas846143251141
Dantų ortodontinis gydymas96552611641
Vaikų dantų gydymas87462810721
Dantų protezavimas1448562331285
Dantų implantavimas160954228854
Danties implantas1688854211175

stogdanga.lt interneto svetainės optimizavimas

2011.03.19

 interneto svetainės optimizavimas seo paslaugosMūsų sukurtos interneto svetainės stogdanga.lt  optimizavimas  (SEO paslaugos) pagal raktinius žodžius www.google.lt   interneto svetainių paieškoje.

Sukūrus naują svetainę, svetainė pagal norimus raktinius žodžius natūraliai pakilo, tačiau to buvo maža norint patekti į pirmą dešimtuką. Todėl buvo papildomai suteiktos seo paslaugos.

Optimizuojamos interneto svetainės pozicijos kitimas buvo fiksuojamas darbų eigoje, rezultatai pateikiami.

Vertikaliai- optimizuojamos interneto svetainės padėtis paieškoje pagal raktinius žodžius.
Horizontaliai - datos.

Svetainės raktiniai žodžiai2011-03-102011-04-232011-06-202011-08-152011-10-062011-12-202012-02-102012-05-022012-06-12
Stogo danga3936352923141421
Stogų dangos5845252723151741
Stogų dengimas742019151413611
Stogų įrengimas763528271916111

Seo paslaugos igis.lt svetainei

2008.07.10

Seo paslaugos - svetainės optimizavimas www.google.lt  paieškai Lietuvoje.

Sei paslaugų tikslinė svetainės lankytojų grupė Lietuva. SEO paslaugos tikslas  pagal raktinius žodžius paieškoje svetainę pakelti į TOP 10

Seo paslaugos grafike ir lentelėje
Vertikaliai - interneto svetainės padėtis paieškoje pagal raktinius žodžius.
Horizontaliai - datos kada fiksuojamas seo rezultatas.

Seo paslaugos2008.07.102008.09.032015.10.182008.12.202009.01.282009.02.042009.05.30
Glaistai / 140.000 rez.8143226111
Dažai / 1700.000 rez.9351208211
Dekoratyvinis tinkas / 140.000 rez.10241324111
Giluminis gruntas / 7000 rez.12455243123
Gruntas / 600.000 rez.14060257221

Atgal 1 ... 5 6 7 Kitas