proweb.lt: Interneto svetainių kūrimas, svetainių priežiūra

Socialinė atsakomybė


Socialinė atsakomybė

Interneto svetainių kūrimas

Pagalba VšĮ „Vaikų linija“

2017.03.15

UAB „Informacijos linija“ atsiliepė į VšĮ „Vaikų linija“ prašymą padėti išspręsti eilę problemų iškilusių administruojant svetainę www.bepatyciu.lt

Buvo suprogramuotas papildomas svetainės funkcionalumas, ištaisytos kelios programinės klaidos.

"Vaikų linija" – tai pagalbos tarnyba vaikams ir paaugliams, teikianti nemokamą ir anonimišką pagalbą telefonu bei internetu. Organizacija įkurta 1997 m.

Pagalba Škotijos lietuvių bendruomenei

2015.01.23

interneto svetainiu kurimas skotijos lietuviamsLithuanians In Scotland Association interneto svetainės kūrimas

UAB "Informacijos linija" sukūrė interneto svetainę Škotijos lietuvių bendruomenei ir teikia nuolatinį jos palaikymą serveryje.

http://www.lt-scotland.co.uk/

Suteikta pagalba tėvų bendrijai „Adapta“

2011.01.21

interneto svetainiu kurimasParėmėme bendriją sukurdami interneto svetainę. Bendrijai taip pat nemokamai suteiktas interneto svetainės ir el. paštų palaikymas serveryje.

www.adapta.lt

Tėvų bendrija „Adapta“ - šeimų, auginančių vaikus, turinčius klausos sutrikimų, traukos centras, atviras visiems, norintiems bendrauti ir padėti vieni kitiems, atsižvelgiant į kiekvienos šeimos individualius poreikius ir siekius. 

 

 

Interneto svetainės kūrimas Mrs Universe 2010

2010.06.23

interneto svetainių kūrimas seo paslaugos optimizavimas

Parėmėme konkursą „Mrs Universe 2010“ sukurdami interneto svetainę. Taip pat nemokamai suteiktas interneto svetainės palaikymas serveryje.

www.mrsuniverse2010.com

Mrs. Universe contestants pose in a Vilnius University courtyard earlier this month. Photo by Mrs. Universe 2010 Contest.

Svetainės kūrimas parėmėme Lietuvos rotveilerių draugų klubą

2009.06.15

svetainių kūrimas1993 m. spalio 10 d. susikūrė Lietuvos rotveilerių klubas (LRK), kuris koordinuoja rotveilerių veisimą Lietuvoje nuo 1996 m. birželio 4 d. klubo pavadinimas pasikeitė - dabar Lietuvos rotveilerių draugų klubas.

Sukūrėme svetainę www.rottweilers.lt

www.rottweilers.eu
www.rotveileriai.lt

Parėmėme kunigo A. Lipniūno kultūros centrą

2009.05.27

svetainių kūrimasSukūrėme interneto svetainę www.alkc.lt

A.Lipniūno kultūros centras veikia Panevėžyje jau šešiolika metų (nuo 1993m.), įkurtas kun. Rimanto Gudelio iniciatyva. Pirmaisiais savo gyvavimo metais tai buvo Panevėžio ateitininkų centras, o nuo 1997m. su intencija plėsti centro veiklą, jis tapo katalikiško Jaunimo centru ir jo programos skirtos visam Panevėžio miesto ir apskrities jaunimui. Todėl nuo 2004m. įregistruotas šalia veikiantis ir PANEVĖŽIO VYSKUPIJOS JAUNIMO CENTRAS.

Parėmėme grupę Braškės. Nuo šiol grupė turi savo svetainę internete

2009.04.14

Sukūrėme interneto svetainę svetainių kūrimas - rėmimaswww.braskes.eu

Merginų pop grupė „Braškės“ susikūrė 2006m. birželio 23 d.
Tituluojama kaip „saldžiausias metu atradimas“, greitai užkariavo lietuviškos muzikos gerbėjų širdis. Pats pirmasis singlas „Aukso medalis“ , o vėliau ir antrasis - „Šampanas“ sėkmingai startavo populiariausių dainų sarašuose ir pasiekė topų aukštumas, tapo populiarūs jaunimo vakarėliuose ir ypač dažnai skambėjo sveikinimų ir muzikinių pageidavimų laidose.

Parėmėme Romo Kupčinsko jaunųjų miško bičiulių būrelį

2009.03.31

svetainių kūrimas - rėmimasParėmėme Panevėžio vaikų būrelius sukurdami interneto svetainę www.meistreliai.lt

JMB būrelio "Miško meistreliai" programa 5 -10 klasėms. Panevėžys.
Būrelis yra pavaldus respublikiniam „Jaunųjų miško bičiulių“ sambūriui. Būrelio nariai dalyvauja sambūrio organizuotose akcijose, konkursuose. Būrelis gali turėti savo emblemą, himną, vėliavą. Būreliui vadovauja mokytojas ir miškų urėdijos paskirtas koordinatorius miškininkas.

"Jaunojo meistrelio" būrelio programa.
Per technologijų pamokas mokiniai įsisąvina pagrindines medienos apdirbimo operacijas, susidomi medienos dibiniais. Būrelio metu mokiniams suteikiama galimybė pasigaminti sau dirbinių, dalyvauti parodose. Aktyviausiems būrelio nariams organizuojama kūrybinė-praktinė stovykla Karklėje.

Būreliams vadovauja  vadovas mokytojas Romas Kupčinskas

Atgal 1 2 Kitas