SEO paslaugos, SEO optimizavimas, svetainės SEO

SEO paslaugos


SEO paslaugos

Interneto svetainių kūrimas

Interneto svetainių optimizavimas ( Seo paslaugos )

SEO paslaugos - Search Engine Optimization, interneto tinklalapių tinklapių optimizavimas paieškoms, www.google.lt, www.google.ie, www.google.co.ukwww.yandex.ru. Продвижение сайта  в www.google.ru, в www.yandex.ru, в www.rambler.ru  

Žamiau pateikiami teiktų seo paslaugų rezultai. Pateikiami svetainės raktiniai žodžiai pagal kuriuos buvo teiktos seo paslaugos, svetainės pozicijos paieškoje pagal tuos raktinius žodžius (derinius), svetainės pozicijos kitimas fiksuojant poziciją ir datas.

Raktiniai žodžiai2021.02.282021.03.252021.04.242021.06.03
pamatai gre?tiniai vilniuje2118146
pamat? betonavimas Vilnius2722167
pamatai Vilniuje2825124
trinkeli? klojimas Vilniuje141286
krautuvo nuoma Vilnius11963
ekskavatoriaus nuoma vilnius221489

Seo paslaugos advega.lt interneto svetainei

2020.05.04

seo paslaugos google.ltSeo paslaugos  advega.lt  svetainei, www.google.lt paieškai.

Seo paslaugų tikslinė svetainės lankytojų grupė Lietuvos abonentai.
SEO paslaugos tikslas paieškoje pagal sutartus raktinius žodžius ,  įmonės svetainę svetainę pakelti į TOP5

 

 

 

Reklaminių - prekybinių stovų gamyba
Reklaminių stendų gamyba
Prekių stovelių gamyba
Lauko reklamos gamyba
Putplasčio pjovimas

Seo paslaugos rezultatai Svetainės raktiniai žodžiai / tikrinimo data2020.02.202020.05.062020.07.022020.12.142020.11.242021.02.022021.05.20
seo paslaugos - Reklamos gamyba18011060151107
seo paslaugos - Reklaminė įranga162994524561
seo paslaugos - Reklaminiai stovai184783812897
seo paslaugos - Šviesdėžės16054219372
seo paslaugos - Lauko reklamos gamyba1748541221697
seo paslaugos - Reklamos paslaugos Kaunas19895389543
seo paslaugos - Prekių stovelių gamyba14055246111
seo paslaugos - Tūrinės raidės16785422812124
seo paslaugos - Tūrinių raidžių gamyba20014561321977
seo paslaugos - Putplasčio pjovimas181943811113
seo paslaugos - Prekybinių stendų gamyba19468238111
seo paslaugos - Reklaminių stovų gamyba185672410347
seo paslaugos - Spauda ant puodelių20072348512

Seo paslaugos svetainei automobiliustiklai.eu

2019.07.15

Mūsų sukurtos interneto svetainės http://www.automobiliustiklai.eu  papildomas optimizavimas, SEO paslaugos pagal raktinius žodžius www.google.lt  interneto svetainių paieškoje.

Svetainės http://www.automobiliustiklai.eu  pozicijos kilimas interneto svetainių paieškoje nuo seo paslaugų teikimo pradžios pateikiama grafike ir lentelėje.

Seo paslaugos2019-11-012020-01-282020-02-122020-02-282020-04-222020-05-282020-07-152021-03-05
Automobilių stiklai9211842211
Automobiliniai stiklai13010864311
Automobilių stiklų keitimas2102110811742
Stiklų poliravimas1252530211671611
Auto stiklai1301061583112
Automobilio stiklas84361164211
Priekinis automobilio stiklas42034262332113324
Prekyba automobilių stiklais160130111111
Automobilių stiklų kaina 290864533111

Seo paslaugos kmkautos.co.uk interneto tinklalapiui

2019.03.31

Seo paslaugos kmkautos.co.uk interneto tinklalapiuiwww.kmkautos.co.uk  interneto svetainės optimizavimas

Seo paslaugų raktiniai žodžiai: BMW SPECIALIST LONDON

Seo paslaugų rezultatas pateikiamas grafiškai ir lentetėje.

keywords/raktinis2014-02-152014-03-312014-04-072014-04-242014-05-062014-06-082014-07-152014-09-10
BMW specialist London54532165545

Seo paslaugos manandvanlondonuk.co.uk interneto svetainei

2019.02.20

Seo paslaugosSeo paslaugos - Interneto svetainės optimizavimas www.google.co.uk  paieškai Londone.

Seo paslaugų tikslinė svetainės lankytojų grupė Londonas, Anglija. www.manandvanlondonuk.co.uk   
SEO paslaugos tikslas  pagal raktinius žodžius paieškoje svetainę pakelti į TOP10

  • Man and van London
  • Man & van Clapham
  • Man and van Balham
  • Man and van Putney
  • Man & van Streatham
  • Man and van Tooting
  • Man and van Wimbledon
  • Man and van Croydon
keywords/raktiniai2014-10-082014-12-042014-12-082015-02-202015.05.072015.09.012015.11.23
man and van London36292214173255
man and van SW18 Wandsworth100732255
man and van SW4 Clapham1008754912
man and van SW15 Putney1001114910108
man and van SW19 Wimbledon1101187576
man and van SW16 Streatham120746456
man and van SW17 Tooting130986969
man and van SW12 Balham140101095211
man and van Croydon170333524342125

Seo paslaugos svetainei mikropigmentacija-permanentinis.lt

2018.06.14

seo paslaugos VilniujeSeo paslaugų tikslinė svetainės lankytojų grupė Lietuvos vartotojai www.google.lt  paieškoje 
SEO paslaugos tikslas Vilniuje pagal raktinius žodžius paieškoje svetainę pakelti į TOP10

Svetainės www.mikropigmentacija-permanentinis.lt ptimizavimo rezultatai pateikiami grafike ir lentelėje.

Seo paslaugos

SEO paslaugos, raktinis žodis/data/pozicija paieškoje 2018.06.122018.06.152018.06.252018.07.092018.07.252018.08.262018.09.032018.09.14
permanentinis makiažas4003503008776727262
permanentinis makiažas Vilniuje4003503003008846219
mikropigmentacija40030053435453
mikroadatine terapija400300231919182020
auskarų vėrimas400300999999828145
microblading antakių plaukeliai4003009571097
antakių korekcija4003002805862445046
antakių retušavimas400300641122
ilgalaikis antakių makiažas400300333032263323
viršutinio voko pravedimas400300261918101010
ilgalaikis akių makiažas400300574945273018
lupų kontūras40030020191810107
ilgalaikis kontūrinis makiažas400300423840273040
ilgalaikis lūpų makiažas400300494236161815
pilnas lūpų retušavimas4003001078551
makiažas Vilniuje40040040040080512822
proginis makiažas4004004004004004007753

Seo paslaugos svetainei mediniailangai.eu

Seo paslaugų tikslinė svetainės lankytojų grupė Lietuvos vartotojai www.google.lt  paieškoje 
SEO paslaugos tikslas  pagal raktinius žodžius paieškoje svetainę pakelti į TOP10

Optimizavimo rezultatai pateikiami grafike ir lentelėje.

Seo rezultatų grafikas

Seo paslaugos rezultatai Svetainės raktiniai žodžiai / tikrinimo data2016.10.052016.12.182017.01.152017.02.102017.03.23
seo paslaugos - Medinių langų gamyba15090654428
seo paslaugos - Medinių langų montavimas120822245
seo paslaugos - Medinių langų priežiūra200531865
seo paslaugos - Fasadų stiklinimas1604822105
seo paslaugos - Balkonų stiklinimas2001831129995
seo paslaugos - Vitrinų stiklinimas200922522
seo paslaugos - Medinių langų kaina20094633032
seo paslaugos - Vitrinų stiklinimo kaina200921511
seo paslaugos - Balkonų stiklinimo kaina20094624037

SEO paslaugos svetainei Dscon.lt

2017.03.08

Interneto svetainių optimizavimas (SEO paslaugos)
Interneto svetainės www.dscon.lt  optimizavimas www.yandex.ru paieškai.
SEO paslaugos tikslas Maskvoje pagal raktinius žodžius paieškoje svetainę pakelti į TOP10.

Optimizuojamos interneto svetainės kilimas bus pateikiamas grafiškai ir lentelėje.

www.yandex.ru - popiliariausia paieška Rusijoje, rezultatai tikrinami ieškant Maskvoje! (ieškant iš Lietuvos rezultatai skirsis)

Vertikaliai- interneto svetainės padėtis paieškoje pagal raktinius žodžius.
Horizontaliai - datos.

Seo paslaugos rezultatai Svetainės raktiniai žodžiai / tikrinimo data2017.03.082017.03.152017.03.232017.03.282017.04.082017.05.29
seo paslauga - таможенное оформление20048147223
seo paslauga - доставка сборных грузов2001801722616816
seo paslauga - международные перевозки2001651651651922

Seo paslaugos svetainei plastikiniailangai.eu

2016.10.25

seo paslaugosSeo paslaugos interneto svetainei plastikiniailangai.eu  

Raktiniai žodžiai pagal kuriuos teikiamos seo paslaugos:

Plastikinių langų gamyba
Plastikinių langų montavimas
Plastikinių langų priežiūra
Fasadų stiklinimas
Balkonų stiklinimas
Vitrinų stiklinimas

Seo paslaugų tikslinė svetainės lankytojų grupė Lietuvos vartotojai www.google.lt  paieškoje 
SEO paslaugos tikslas  pagal raktinius žodžius paieškoje svetainę pakelti į TOP10

 

Seo paslaugos rezultatai Svetainės raktiniai žodžiai / tikrinimo data2016.10.122016.10.202016.10.252016.10.312016.11.022016.11.082016.11.202016.12.112017.02.17
seo paslaugos - Plastikinių langų gamyba2009047464642232025
seo paslaugos - Plastikinių langų montavimas2007732272322262627
seo paslaugos - Plastikinių langų priežiūra2005618171715161824
seo paslaugos - Fasadų stiklinimas200471212105667
seo paslaugos - Balkonų stiklinimas2001831821828975678382
seo paslaugos - Vitrinų stiklinimas200921111151

Atgal 1 2 3 Kitas