SEO paslaugos, SEO optimizavimas, svetainės SEO

SEO paslaugos


SEO paslaugos

Interneto svetainių kūrimas

Svetainės optimizavimas - SEO, odontologų klinikai

2022.04.06

UAB „Panevėžio burnos chirurgijos centras“ užsakymu teikiamos seo paslaugos interneto svetainei https://www.picklinika.lt/

Raktiniai deriniai su kurias bus teikiama seo paslauga:

  • Dantų implantai Panevėžyje 
  • Estetinis plombavimas Panevėžyje 
  • Dantų protezavimas Panevėžyje 
  • Dantų balinimas Panevėžyje 
  • Implantacija Panevėžyje 
  • Dantų gydymas Panevėžyje
  • Vaikų dantų gydymas Panevėžyje
  • Dantų tiesinimas kapomis Panevėžyje
  • Gydymas kapomis Panevėžyje

SEO paslaugos UAB „Panevėžio burnos chirurgijos centras“ svetainei

Svetainės raktiniai žodžiai2022-03-152022-04-062022-04-212022-05-122022-05-19
Dantų implantai Panevėžyje1812121211
Estetinis plombavimas Panevėžyje3026181615
Dantų protezavimas Panevėžyje3324222116
Dantų balinimas Panevėžyje2926181010
Implantacija Panevėžyje148899
Dantų gydymas Panevėžyje3718994
Vaikų dantų gydymas Panevėžyje3005418105
Dantų tiesinimas kapomis Panevėžyje343128107
Gydymas kapomis Panevėžyje32261799

SEO paslaugos svetainėms

2021.12.10

VšĮ „Versli Lietuva“, siekdama stiprinti jos naudojamų komunikacijos kanalų kokybę bei didinti žinomumą, įsigijo įstaigai priklausančių internetinių svetainių http://www.lifesciencesbaltics.com, http://www.startuplithuania.com, http://www.startupvisalithuania.com paieškų sistemų optimizavimo (SEO) paslaugas „Google“ paieškos sistemoje. Šio pirkimo SEO darbų paslaugos turi būti suteiktos sutarties vykdymo laikotarpiu.

Bus atlikta svetainių raktinių žodžių SEO analizė ir pasiūlyta ne mažiau nei 50 prioritetinių raktinių žodžių ar jų kombinacijų, atsižvelgiant į VšĮ „Versli Lietuva“ teikiamų paslaugų kryptis, tikslus bei kiekvienos svetainės atskirai teikiamą informaciją ir kuriamą vertę. 

Taip pat bus atlikta svetainių techninė analizė. Svetainių ir jose esančių polapių struktūros ir HTML elementų parengimas pagal „Google“ paieškos sistemos standartus.

SEO projekto ir svetainių pagrindinė kalba yra anglų kalba. SEO projekto (svetainei https://lifesciencesbaltics.com/) rinkos: Lietuva, Latvija, Estija, JAV, Vokietija, UK, Belgija, Lenkija, Švedija, Danija, Norvegija, Suomija. Kitoms SEO projekto svetainėms www.startuplithuania.com ir https://startupvisalithuania.com: Lietuva, Ukraina, P. Korėja, Baltarusija, Rusija, Armėnija, Gruzija, Azerbaidžianas.

Co-create in LithuaniaInnovative business LithuaniaStartup database europe

Start business in LithuaniaLithuanian startup ecosystemOpen a company in Lithuania

Baltics Medical devices, Startup pitch battleBaltics Medical devices

Svetainės raktiniai žodžiai2021-09-032021-10-032021-11-032021-11-182021-12-10
Startups in Lithuania21111
Co-creator Grant30025443
Startup company Lithuania301111
Startup lithuania events5820111
Startup database Lithuania21111
Startup database europe30052324
Startup consulting Lithuania361211
Create startup in Lithuania22221
Lithuania's startup ecosystem21111
Startup ecosystem7024222
Lithuanian innovations250200180368
Innovative business Lithuania179311
Innovations in Lithuania350200180325
Co-create in Lithuania2822191312
Lithuania-based startups350681758
Tech in Lithuania3501401674
Startuoliai300300300300300
Lietuvos startuoliai300300300300300
Startuolių renginiai300300300300300
Investavimas į startuolius300300300300300
Kaip sukurti startuolį300300300300300
Kas yra startuolis300300300300300
Co-creator Grant Startup30030030031

Svetainės raktiniai žodžiai2021-09-032021-10-032021-11-032021-11-182021-12-10
Lithuania startup visa31111
Lithuania business immigration5240383840
Open a company in Lithuania9770625622
Company registration cost in Lithuania300280280280280
Lithuania startup visa requirements53111
Startup visa requirements63111
Create startup in Lithuania583014144
Building a startup in Lithuania78521886
Start business in Lithuania3422161618
Innovative business Lithuania30012033339
Startup grant Lithuania76565
Setting up a business in Lithuania7760504933
Residence permit in Lithuania350300300300300
Immigrate with a startup visa Lithuania42111
Lithuanian startup ecosystem33262123
Startup Visa programa4015111
Startuolių pritraukimas300250250250250
Užsienio startuoliai300250250250250
Best european country for startups30025025025069

Interneto svetainių optimizavimas ( Seo paslaugos )

SEO paslaugos - Search Engine Optimization, interneto tinklalapių tinklapių optimizavimas paieškoms, www.google.lt, www.google.ie, www.google.co.ukwww.yandex.ru. Продвижение сайта  в www.google.ru, в www.yandex.ru, в www.rambler.ru  

Žamiau pateikiami teiktų seo paslaugų rezultai. Pateikiami svetainės raktiniai žodžiai pagal kuriuos buvo teiktos seo paslaugos, svetainės pozicijos paieškoje pagal tuos raktinius žodžius (derinius), svetainės pozicijos kitimas fiksuojant poziciją ir datas.

Raktiniai žodžiai2021.02.282021.03.252021.04.242021.06.03
pamatai gre?tiniai vilniuje2118146
pamat? betonavimas Vilnius2722167
pamatai Vilniuje2825124
trinkeli? klojimas Vilniuje141286
krautuvo nuoma Vilnius11963
ekskavatoriaus nuoma vilnius221489

Seo paslaugos advega.lt interneto svetainei

2020.05.04

seo paslaugos google.ltSeo paslaugos  advega.lt  svetainei, www.google.lt paieškai.

Seo paslaugų tikslinė svetainės lankytojų grupė Lietuvos abonentai.
SEO paslaugos tikslas paieškoje pagal sutartus raktinius žodžius ,  įmonės svetainę svetainę pakelti į TOP5

 

 

 

Reklaminių - prekybinių stovų gamyba
Reklaminių stendų gamyba
Prekių stovelių gamyba
Lauko reklamos gamyba
Putplasčio pjovimas

Seo paslaugos rezultatai Svetainės raktiniai žodžiai / tikrinimo data2020.02.202020.05.062020.07.022020.12.142020.11.242021.02.022021.05.20
seo paslaugos - Reklamos gamyba18011060151107
seo paslaugos - Reklaminė įranga162994524561
seo paslaugos - Reklaminiai stovai184783812897
seo paslaugos - Šviesdėžės16054219372
seo paslaugos - Lauko reklamos gamyba1748541221697
seo paslaugos - Reklamos paslaugos Kaunas19895389543
seo paslaugos - Prekių stovelių gamyba14055246111
seo paslaugos - Tūrinės raidės16785422812124
seo paslaugos - Tūrinių raidžių gamyba20014561321977
seo paslaugos - Putplasčio pjovimas181943811113
seo paslaugos - Prekybinių stendų gamyba19468238111
seo paslaugos - Reklaminių stovų gamyba185672410347
seo paslaugos - Spauda ant puodelių20072348512

Seo paslaugos svetainei automobiliustiklai.eu

2019.07.15

Mūsų sukurtos interneto svetainės http://www.automobiliustiklai.eu  papildomas optimizavimas, SEO paslaugos pagal raktinius žodžius www.google.lt  interneto svetainių paieškoje.

Svetainės http://www.automobiliustiklai.eu  pozicijos kilimas interneto svetainių paieškoje nuo seo paslaugų teikimo pradžios pateikiama grafike ir lentelėje.

Seo paslaugos2019-11-012020-01-282020-02-122020-02-282020-04-222020-05-282020-07-152021-03-05
Automobilių stiklai9211842211
Automobiliniai stiklai13010864311
Automobilių stiklų keitimas2102110811742
Stiklų poliravimas1252530211671611
Auto stiklai1301061583112
Automobilio stiklas84361164211
Priekinis automobilio stiklas42034262332113324
Prekyba automobilių stiklais160130111111
Automobilių stiklų kaina 290864533111

Seo paslaugos kmkautos.co.uk interneto tinklalapiui

2019.03.31

Seo paslaugos kmkautos.co.uk interneto tinklalapiuiwww.kmkautos.co.uk  interneto svetainės optimizavimas

Seo paslaugų raktiniai žodžiai: BMW SPECIALIST LONDON

Seo paslaugų rezultatas pateikiamas grafiškai ir lentetėje.

keywords/raktinis2014-02-152014-03-312014-04-072014-04-242014-05-062014-06-082014-07-152014-09-10
BMW specialist London54532165545

Seo paslaugos manandvanlondonuk.co.uk interneto svetainei

2019.02.20

Seo paslaugosSeo paslaugos - Interneto svetainės optimizavimas www.google.co.uk  paieškai Londone.

Seo paslaugų tikslinė svetainės lankytojų grupė Londonas, Anglija. www.manandvanlondonuk.co.uk   
SEO paslaugos tikslas  pagal raktinius žodžius paieškoje svetainę pakelti į TOP10

  • Man and van London
  • Man & van Clapham
  • Man and van Balham
  • Man and van Putney
  • Man & van Streatham
  • Man and van Tooting
  • Man and van Wimbledon
  • Man and van Croydon
keywords/raktiniai2014-10-082014-12-042014-12-082015-02-202015.05.072015.09.012015.11.23
man and van London36292214173255
man and van SW18 Wandsworth100732255
man and van SW4 Clapham1008754912
man and van SW15 Putney1001114910108
man and van SW19 Wimbledon1101187576
man and van SW16 Streatham120746456
man and van SW17 Tooting130986969
man and van SW12 Balham140101095211
man and van Croydon170333524342125

Seo paslaugos svetainei mikropigmentacija-permanentinis.lt

2018.06.14

seo paslaugos VilniujeSeo paslaugų tikslinė svetainės lankytojų grupė Lietuvos vartotojai www.google.lt  paieškoje 
SEO paslaugos tikslas Vilniuje pagal raktinius žodžius paieškoje svetainę pakelti į TOP10

Svetainės www.mikropigmentacija-permanentinis.lt ptimizavimo rezultatai pateikiami grafike ir lentelėje.

Seo paslaugos

SEO paslaugos, raktinis žodis/data/pozicija paieškoje 2018.06.122018.06.152018.06.252018.07.092018.07.252018.08.262018.09.032018.09.14
permanentinis makiažas4003503008776727262
permanentinis makiažas Vilniuje4003503003008846219
mikropigmentacija40030053435453
mikroadatine terapija400300231919182020
auskarų vėrimas400300999999828145
microblading antakių plaukeliai4003009571097
antakių korekcija4003002805862445046
antakių retušavimas400300641122
ilgalaikis antakių makiažas400300333032263323
viršutinio voko pravedimas400300261918101010
ilgalaikis akių makiažas400300574945273018
lupų kontūras40030020191810107
ilgalaikis kontūrinis makiažas400300423840273040
ilgalaikis lūpų makiažas400300494236161815
pilnas lūpų retušavimas4003001078551
makiažas Vilniuje40040040040080512822
proginis makiažas4004004004004004007753

Seo paslaugos svetainei mediniailangai.eu

Seo paslaugų tikslinė svetainės lankytojų grupė Lietuvos vartotojai www.google.lt  paieškoje 
SEO paslaugos tikslas  pagal raktinius žodžius paieškoje svetainę pakelti į TOP10

Optimizavimo rezultatai pateikiami grafike ir lentelėje.

Seo rezultatų grafikas

Seo paslaugos rezultatai Svetainės raktiniai žodžiai / tikrinimo data2016.10.052016.12.182017.01.152017.02.102017.03.23
seo paslaugos - Medinių langų gamyba15090654428
seo paslaugos - Medinių langų montavimas120822245
seo paslaugos - Medinių langų priežiūra200531865
seo paslaugos - Fasadų stiklinimas1604822105
seo paslaugos - Balkonų stiklinimas2001831129995
seo paslaugos - Vitrinų stiklinimas200922522
seo paslaugos - Medinių langų kaina20094633032
seo paslaugos - Vitrinų stiklinimo kaina200921511
seo paslaugos - Balkonų stiklinimo kaina20094624037

Atgal 1 2 3 Kitas