Interneto svetainių kūrimas, seo paslaugos, svetainių priežiūra

interneto svetainių kūrimas, svetainių priežiūra


interneto svetainių kūrimas, svetainių priežiūra

Interneto svetainių kūrimas

Interneto svetainių kūrimas - 25 m.

 

Слава України

 

 

 

 

 

 

Interneto svetainių pritaikymas neįgaliems

Atliekant interneto svetainių atitikimo prieinamumo reikalavimams vertinimą, įstaigų interneto svetainės tikrinamos automatiniu skanavimo įrankiu kuris pasiekiamas adresu https://wave.webaim.org/report#/https://proweb.lt/

Interneto svetainės pritaikymas neįgaliems WCAG 2.0 (Level AA) . 

Klauskite ->

Daugiau informacijos apie svetainių pritaikymą neįgaliems ->

 

Interneto svetainių sutvarkymas pagal W3C reikalavimus

Čia galite pasitikrinti savo svetainę ar ji atitinka w3c HTML reikalavimus https://validator.w3.org

Interneto svetainės titulinio puslapio ir pagrindinių skyrių sutvarkymas pagal W3C HTML reikalavimus. Kaina -  350 Eur. + PVM

Čia galite pasitikrinti savo svetainę ar ji atitinka w3c CSS eikalavimus https://jigsaw.w3.org/css-validator

Interneto svetainės titulinio puslapio ir pagrindinių skyrių sutvarkymas pagal W3C CSS reikalavimus. Kaina -  250 Eur. + PVM

Klauskite ->

WP interneto svetainių valymas nuo virusų 

Interneto svetainių WordPress turinio valdymo programos valymas nuo virusų. Kaina nuo 350 Eur. + PVM. Svetainės įskiepių atnaujinimas. Įskiepių saugančių nuo virusų diegimas. 

Virusai į svetainės dažniausiai patenka pro neatnaujintą turinio valdymo programą ir pro senus, nenaujinamus svetainės įskiepius. Jūsų svetainė turi turėti įskiepių licencijas. Be licencijų įskiepių neatnaujinsite ir nebus galimas vėlesnis naujinimas. Todėl valant jūsų svetainė nuo virusų gali reikėt įsigyti trūkstamas įskiepių licencijas. 

Interneto svetainių prieinamumas

Informacinės visuomenės plėtros komitetas, įgyvendinant Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2018 m. gruodžio 15 nutarimą Nr. 1261 "Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2003 m. balandžio 18 d. nutarimo Nr. 480 "Dėl bendrųjų reikalavimų valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų interneto svetainėms aprašo patvirtinimo" pakeitimo", kuriuo patvirtinti Bendrieji reikalavimai valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų interneto svetainėms ir mobiliosioms programoms, vykdys Lietuvos Respublikos Vyriausybės Įgaliotos institucijos funkcijas https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/TAR.3FB3953EFFDC/asr. Nutarimu perkelta 2016 m. spalio 26 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyva (ES) 2016/2102 dėl viešojo sektoriaus institucijų interneto svetainių ir mobiliųjų programų prieinamumo.

 

Interneto svetainių kūrimas Valstybės ir savivaldybių įmonėms, Privačiam verslui

Interneto svetainių kūrimas, interneto svetainių priežiūra, svetainių optimizavimas (seo paslaugos), svetainių administravimas.
Interneto svetainių kūrimas tai nauja pažintis su užsakovu,  nauja specifika, naujos idėjos. Kurdami jums interneto svetaines, jas optimizuodami, prižiūrėdami jūsų įmonių kompiuterinę įrangą tampame jūsų partneriais. Džiaugiamės galėdami pasakyti kad turime klientų su kuriais žengiame kartu jau daugiau nei 15 metų. Interneto svetainių kūrimas, programavimas, interneto svetainių priežiūra, elektroninių parduotuvių kūrimas, klientų kompiuterinės technikos priežiūra.

 

Interneto svetainių pertvarkymas BDAR reikalavimų atitikimui

Interneto svetainių parengimas Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) reikalavimų atitikimui

Teikiame interneto svetainių testavimo ir pertvarkymo paslaugas Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) reikalavimų atitikimui. Pertvarkytos interneto svetainės atitiks BDAR reikalavimus.
Teirautis dėl paslaugų galima el. paštu info@proweb.lt, arba telefono nr. 8 677 84455.

Interneto svetainių sutvarkymas pagal BDAR reikalavimus - 350 Eur. +PVM

Klauskite ->

Daugiau informacijos apie BDAR

Individualus dizainas

Interneto svetainių kūrimas pradedamas pažintimi su klientu. Kiekvienos interneto svetainės dizainas individualus, atspindi įmonės veiklą, dera su visu įmonės stiliumi.

svetainiu kurimas neigaliems

Responsyvi interneto svetainė

Šiuolaikinėm technologijom tobulėjant būtina kad interneto svetainės būtų tvarkingai atvaizduojamos ne tik stacionariuose monitoriuose ar loptopuose, bet ir daugybėje mobilių įrenginių.

Skaityti daugiau

Valstybinių įstaigų interneto svetainės

Interneto svetainių kūrimas valstybinėms įmonėms dėl informacijos pateikimo ir atvaizdavimo yra reglamentuotas. Šioms interneto svetainėms taikomi ypatingi reikalavimai.

Skaityti daugiau

 

Šiuo metu interneto svetainių kūrimo paslaugos teikiamos:

UAB „Visagino būstas“ svetainė su duomenų pateikimu abonentams iš buhalterinės programos.

Lietuvos etnokosmologijos muziejui interneto svetainė.

VŠĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūrai renginių kalendorius.

ekspozicijai "Vilko vaikai" LIETUVOS GYVENTOJŲ GENOCIDO IR REZISTENCIJOS TYRIMO CENTRAS

 

Žiūrėti kitas sukurtas interneto svetaines

Žiūrėti optimizavimo darbų (seo paslaugos) pavyzdžius