Interneto svetainių priežiūra

Svetainių priežiūra


Svetainių priežiūra

Interneto svetainių kūrimas

Interneto svetainių priežiūra

Interneto svetainių priežiūra atima daug laiko ir reikalauja kompetencijų. Mūsų įmonė ne tik mokina klientus administruoti svetaines, bet ir teikia interneto svetainių priežiūros paslaugas. Dėl svetainės priežiūros klientui pakanka skirti atsakingą asmenį, kuris bendraus su mumis, pateikinės svetainės informaciją, ar jos pakeitimus ir papildymus. Tai ypatingai patogu valstybės ir savivaldybių įmonėms, nes joms pagal įstatymus interneto svetainėje privaloma nuolat teikti įvairią biudžeto ir viešųjų pirkimų informaciją.

Interneto katalogų ir elektroninių parduotuvių priežiūra yra sudėtinga, reikalaujanti dar daugiau specifinių žinių. Šis darbas nepatyrusiems administratoriams atima daug laiko, o kartais būna išvis per sudėtingas, ko sekoje gaištama daug brangaus laiko, priveliama klaidų, kurias svetainių priežiūrą teikiančiai įmonei vis tiek tenka taisyti.

Interneto svetainės priežiūros paslaugos yra įtrauktos į interneto svetainės optimizavimo paslaugą (Seo paslaugos). Tai yra neišvengiama nes teikiant seo paslaugas yra dirbama ir su svetainės turiniu (struktūra, tekstai, failai, nuorodos ir t.t.). Bet koks svetainės turinio keitimas iš kliento pusės tuo metu turi būti atliekamas apgalvotai iš seo paslaugų užduočių, todėl svetainės optimizavimo metu teikiam ir interneto svetainės priežiūros paslaugas.

Interneto svetainių parengimas Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) reikalavimų atitikimui

Teikiame interneto svetainių testavimo ir pertvarkymo paslaugas Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) reikalavimų atitikimui. Pertvarkytos interneto svetainės atitiks BDAR reikalavimus.
Teirautis dėl paslaugų galima el. paštu info@proweb.lt, arba telefono nr. 8 677 84455.

Daugiau informacijos apie BDAR

Interneto svetainių pritaikymas neįgaliems

Remiantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2003 m. balandžio 18 d. nutarimu Nr. 480 pritaikome interneto svetaines neįgaliems. Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Susisiekimo ministerijos koordinuoja Bendrųjų reikalavimų valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų interneto svetainėms apraše, patvirtintame Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2003 m. balandžio 18 d. nutarimu Nr. 480, nurodytų reikalavimų įgyvendinimą, teikia metodinę paramą - išvadas ir rekomendacijas, ir kartą per metus atlieka valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų interneto svetainių būklės analizę, interneto svetainių pritaikymą neįgaliems.

Interneto svetainių priežiūraInterneto svetainių priežiūraInterneto svetainių priežiūraInterneto svetainių priežiūraInterneto svetainių priežiūra panevėžysInterneto svetainiu prieziura panevezys