Interneto svetainių kūrimas, interneto svetainių priežiūra

Interneto svetainių kūrimas


Interneto svetainių kūrimas

Interneto svetainių kūrimas

Tradicinių amatininkų apklausa

2022.06.02

Žemės ūkio ministerija, siekdama  populiarinti tradicinius amatus, tautinio paveldo produktus ir jų kūrėjus, rengia lankytinų tradicinių amatininkų dirbtuvių, amatų demonstravimo, edukacijų rengimo vietų interaktyvų žemėlapį. Žemėlapis bus integruotas interneto svetainėje www.tautinispaveldas.lt ir skelbiamas turizmo sektoriaus informaciniuose šaltiniuose.

Darbų atlikimui Žemės ūkio ministerija sudarė sutartį su UAB „Informacijos linija“. UAB „Informacijos linija“ vykdys amatininkų apklausą, kurios tikslas – atrinkti amatininkus, kurie pageidauja, kad informacija apie juos būtų įtraukta į lankytinų tradicinių amatininkų dirbtuvių žemėlapį, ir norėtų bei turėtų galimybes priimti lankytojus, turistus (namuose, dirbtuvėse tradicinių amatų centruose ar kitose amato demonstravimo vietose), demonstruoti jiems tradicinį amatą, kuriamus tautinio paveldo produktus.

UAB „Informacijos linija“ taip pat atliks interneto svetainės programavimo darbus.

Maloniai kviečiame atsakyti į klausimus, pasinaudoti proga viešinti savo veiklą ir puoselėjamą tradicinį amatą, pritraukti daugiau lankytojų, turistų, pirkėjų.

Žemės ūkio ministerija
Programos LEADER ir kaimo plėtros skyrius