Interneto svetainių optimizavimas, Optimizavimas paieškoms SEO

Optimizavimas paieškoms SEO


Optimizavimas paieškoms SEO

Interneto svetainių kūrimas

Pagrindiniai dalykai kurių būtina vengti optimizuojant tinklapį paieškos sistemoms

Kai dauguma pradedančiųjų tinklapių administratorių (angl. webmaster) pradeda kurti savo pirmąsias svetaines dažnai nesilaiko net ir pagrindinių puslapių optimizavimo paieškos sistemos taisyklių. Ką tai reiškia? Paprasta, tokio tipo svetainių puslapiai tampa „nedraugiški“ paieškos sistemoms. Paieškos sistemos yra vienas iš geriausių būdų gauti nemokamo lankytojų srauto, čia pateikiami pagrindiniai dalykai, kurių yra būtina vengti norint pasiekti gerų rezultatų paieškos sistemų vertinimuose (angl. Rank).

Raktažodžių šiukšlinimas (en:spam)
Nešiukšlinkite ir nebandykite paslėpti raktažodžių, kurie yra vertingi Jūsų svetainei. Paieškos sistemos yra daug toliau pažengusios šiomis dienomis ir užuos Jūsų blogus kėslus iš toli. Jei jiems kils įtarimas, kad Jūs užsiimate draudžiama veikla pvz: šiukšlinimas, Jūs busite labai negailestingai nubaustas - gali labai nukentėti tinklapio įvertinimas (eng: Rank) paieškos sistemoje arba blogiausiu ir dažniausiai pasitaikančiu atveju Jūs galite būti pašalintas visiems laikams iš paieškos sistemos be galimybės sugrįžti. Visada pasverkite riziką prieš užsiimant panašia veikla, beveik niekada nepavyks išsisukti iš susidariusios padėties be labai daugiau ar mažiau skaudžių pasekmių.

Nenaudokite rėmų (eng: frame, iframe)
Tinklapiai naudojantys rėmus taip pat yra „nedraugiški“ paieškos sistemoms ir tai taip pat įtakos paieškos rezultatus iš blogosios pusės. Stenkitės vengti rėmų kiek įmanoma.

Nenaudokite Flash ar JavaScript
Jei įmanoma nenaudokite nei flash nei Javascript elementų. Paieškos sistemos nesupranta flash, o javascript ignoruoja. Blogiausiu atveju naudokite šiuos elementus tinklapio apačioje t.y. po visu tinklapio turiniu (tekstas, iliustracijos).

Nebandykite įvesti savo tinklapio į paieškos sistemas per dažnai
Rekomenduotina nesinaudoti paieškos sistemų puslapiu, teikiančiu galimybę įrašyti savo tinklapį į paieškos sistemos rezultatus (Pvz.: Google submit tool.), kadangi yra nemažai pavyzdžių, kai pasinaudoję šia galimybe žmonės liko nusivylę, nes teko laukti net kelias savaites, kol tinklapis pasirodė paieškos sistemoje ar tinklapis buvo visai neindeksuojamas paieškos sistemose gan ilgą laiką. Didžiosios paieškos sistemos pačios susiras tinklapį ir jį sėkmingai indeksuos.

Nenaudokite neteminių raktažodžių „meta“ žymelėse
Jei pardavinėjate mašinas, tai nenaudokite tokių raktažodžių kaip „keptuvės“ ar „blynai“. Kai kurie tinklapių administratoriai naudoja neteminius, bet labai populiarius raktažodžius bandydami pritraukti daugiau lankytojų, tai tikrai neveikia, paieškos sistema naudos „meta“ žymelėse naudojamus raktažodžius tik tuo atveju jei jie bus tinkami Jūsų tinklapyje esančiam turiniui.

 

SEO paslaugos: interneto svetainių optimizavimas, interneto tinklalapių optimizavimas, interneto svetainių optimizavimo paslaugos paieškoms www.google.lt, www.google.ie, www.google.co.uk , в www.yandex.ru. Продвижение сайта  в www.google.ru, в www.yandex.ru, в www.rambler.ru